Gde idemo na treću i četvrtu patrolu
Gde idemo na treću i četvrtu patrolu
Da biste gledali i komentarisali ovaj video potrebno je da se ulogujete na svoj nalog. Vi znate ko smo mi, gledate nas na malim ekranima, a sada i na aplikaciji SAT HUB. I mi bismo voleli da se upoznamo sa vama tako što ćete se ili ulogovati na svoj nalog ako ga imate ili se registrovati što je vrlo jednostavno. Klikom na „Registruj se“ za samo nekoliko trenutaka, potpuno besplatno, postajete deo velike zajednice.
Prijavite se da biste mogli komentarisati!
Dejan Vejinović
22.6.2026. 11:41
Nadam se da ćete u emisiji skrenuti pažnju na to da je obilaznica oko Kolašina zatvorena zbog radova (lično iskustvo), tako da se do Mateševa stiže isključivo magistralom. Pozdrav iz Budve.
Јовица Перић
21.6.2026. 22:00
Веома занимљива идеја за патролу. Срећан пут! Што се тиче Луштице - Мало село звано Росе је веома занимљиво. Рибарско село такође. Све је у том крају где планирате да идете.
Филип Стевановић
21.6.2026. 17:12
Свака част! Драго ми је што ћете обићи ЦГ и део Италије трајектом. Још ми је драже што идете из луке Драч! Надам се и патроли по Албанији за неку годину и надам се само позитивним коментарима. Живи били, срећан пут и мирно море!
Aleksa Velickovic
21.6.2026. 13:54
Da li postoji kineski automobil koji zadovoljava vase standarde po pitanju upravljivosti, oslanjanja, stabilnosti? Vise puta sam cuo Mladena (mislim i Darka) da nije zadovoljan osecajem na upravljacu, naginjanjem itd..
Mladen Alvirović
21.6.2026. 22:21
Postoji i imali ste test u emisiji - Xiaomi SU7 Ultra. Takođe imali ste i test u emisiji gde sam baš za te osobine pohvalio MG HS. Ima ih još ali ne mnogo.
Nikola Jokanić
21.6.2026. 12:09
Ako budete u mogućnosti, proverite pristup u ugostiteljskim objektima, hotelima i sl. za osobe sa invaliditetom. Mnogi stave da je na primer toalet za invalide jer je u prizemlju, a realno kolica ne mogu da prođu jer su vrata uska, o onim šipkama sa strane da ne pričam...
Vladimir Bogdanović
21.6.2026. 12:00
Srećan put! Odlična ruta za avanturiste!👌
Andrija Perak
21.6.2026. 10:23
Ako može informacija kolika je zapremina rezervoara na patrolnim vozilima, kad ste prošli put dobacili do Atine? Jasno da su hibridi, i da manje troše goriva, ali čisto informativno.
Mladen Alvirović
21.6.2026. 13:50
Tiggo 9 - 70 litara Tiggo 8 - 60 litara Oba podatka su za PHEV verzije jer benzinci imaju drugacije podatke
Jovan Nešić
21.6.2026. 07:20
Sretan put. Mene interesuje iz Barija dokle ima trajekt (Bar,Drač,Dubrovnik…), jer planiram rutu od Novog Sada preko Hrvatske SLO, severne Italije pa do juga dole i onda nazad trajektom u zavisnosti kad i dokle ima pa nastavak puta do kuće.
Dejan Stanisavljević
21.6.2026. 11:30
iz ili do drača ima nekoliko trajekta dnevno, bliže je pa se kraće putuje i jeftinija je karta
Mladen Alvirović
21.6.2026. 07:22
Kao što sam upravo u javljanju uživo rekao - Drač i Dubrovnik.
Miroslav Mikavica
21.6.2026. 07:19
Evo ako nekoga zanima, ko ide, isao sam preko Bugarske za Grcku, milina, 30 min. na granici...pozdrav i srecan put svima
Milan Paroški
22.6.2026. 17:28
👍
Miroslav Blažek
21.6.2026. 15:04
👍
Миљан Јошановић
21.6.2026. 15:03
👍
Biljana Vukobrat
21.6.2026. 14:10
Da li ćete možda da obiđete i Boku Kotorsku?
Mladen Alvirović
21.6.2026. 22:19
Nismo planirali jer tema je Luštica a ne možemo na putu da budemo 10 dana. Nema vremena za sve. Ako vas zanima ta tema imate našu patrolu od pre dve godine koja je za cilj imala Kotor i okolinu
Dusan Gajic
21.6.2026. 12:53
👌🏻
Milan Paroški
21.6.2026. 12:24
👍
Ratko Krantic
21.6.2026. 12:13
Svaka cast samo tako nastavite
Marko Mađarev
21.6.2026. 12:08
🔥🔥🔥
Darko Janicijevic
21.6.2026. 11:22
Srecan put.
Zoran Bogosavljevic
21.6.2026. 11:07
Super ste👍💯
Dušan Simović
21.6.2026. 10:58
Одличан и срећан пут 👏👏👏🇷🇸
Milenko B.
21.6.2026. 10:51
Ko rano ranije, zeznuo je petla :)
Nenad Stojanovic
21.6.2026. 10:38
Super
Marjan Pejic
21.6.2026. 10:30
Odlican plan. Srecan put i jedva cekam informacije👌
Zoran Čabarkapa
21.6.2026. 10:22
Supeeer...
vladan petrović
21.6.2026. 10:07
srećan put
Vladan Mrvić
21.6.2026. 09:45
Vrh ruta!
Dejan Mihajlović
21.6.2026. 09:44
👍
Ivan Mihajlovic
21.6.2026. 09:39
👍
Sladjan Simeonov
21.6.2026. 09:36
👍
Ksenija Vučković
21.6.2026. 09:25
Srećan put ekipo.
Dragan Stojanović
21.6.2026. 09:23
👍👍👍
Dragi Ilić
21.6.2026. 09:18
da li je pametnije i jeftinije kupiti karte za trajekt onlajn ili direktno u luci i ima li razlika u ceni pri kupovini odmah povratne karte
Mladen Alvirović
21.6.2026. 13:55
Nismo jos stigli do luke ali iz dosadasnjeg iskustva za dugolinijske trajekte morate da kupite unapred kartu online ako hocete da imate mesto u kabini. U luci ne moze da se kupi. Ovo pisem na osnovu iskustva iz Atine, iz Djenove i jos nekih vecih luka. Nije isto kao za one "autobus" lokalne trajekte.
Goran Stevčevski
21.6.2026. 08:58
Sretan put, ekipo i lepo se provedite!!! 🙏👍
Ivan Videnovic
21.6.2026. 08:49
zrecan put ekipi
Pero Balać
21.6.2026. 08:45
sretan vam put 🚗🚗🚗👍👍
Милош Mицић
21.6.2026. 08:41
👍👍👍👍👍
Zoran Perišić
21.6.2026. 08:38
Sretan pyt.
Goran Milošević
21.6.2026. 08:37
👍👍👍
Darko Simić
21.6.2026. 08:32
👏👏👏
dragan stjepic
21.6.2026. 08:21
👍
Vladimir Kalinic
21.6.2026. 08:19
Srećan put
Predrag Baturan
21.6.2026. 08:17
Srećno i sretan put.
Ostoja Zivkovic
21.6.2026. 08:16
bravo
Zeljko Dokic
21.6.2026. 08:13
nema tona na videu
Zeljko Dokic
21.6.2026. 08:06
dobro jutro !srecan put
vojkan kale
21.6.2026. 08:00
Da li je ta peta patrola hrvatsko primorje ?
Matko Pandurić
21.6.2026. 07:54
Dobro jutro. Sretan put. 👏👋
Vladimir Lazic
21.6.2026. 07:48
srecan put
Vladimir Djokic
21.6.2026. 07:47
Srećan put.
Goran Ivačković
21.6.2026. 07:44
Srećan put...
Mile Stanojevic
21.6.2026. 07:41
Srećan put!
nenad vucenovic
21.6.2026. 07:40
👍
ivan adamovic
21.6.2026. 07:39
Srecan put...i laki kilometri
Nemanja Reljić
21.6.2026. 07:38
U nekom javljanju dajte mali prilog o kolima koja vozite na patroli. Neki kraću recenziju.
Novica Petrović
21.6.2026. 07:37
👍
Nemanja Reljić
21.6.2026. 07:34
Zanimljiv mi je taj trajekt Drač-Bari. Ajde da vidimo.
Slaviša Miladinović
21.6.2026. 07:32
👍
Boban Stamenković
21.6.2026. 07:30
Srećan put!
Zarko Savatić
21.6.2026. 07:19
👍
Svetomir Cabak
21.6.2026. 07:18
👍👍👍
Ivan Đokić
21.6.2026. 07:18
Dobro jutroi srećan put, da li prema Draču svaraćate i do Ulcinja?
Mladen Alvirović
21.6.2026. 07:20
Ne. Nemamo vremena a ni potrebe jer smo uradili mega-detaljnu patrolu do Ulcinja proteklih sezona i možete je pogledati na YT
Nikola Vasiljević
21.6.2026. 07:18
Dobro jutro lep pozdrav iz suncanog Pefkohorija
Velimir Ćutković
21.6.2026. 07:18
Srecan put! Radjuem se patroli iz Italije!
Daliborka Prodanović
21.6.2026. 07:18
Срећан пут!
Daniel Trivić
21.6.2026. 07:18
Srećan put! I dobar dan!
Danijel Dobrić
21.6.2026. 07:17
Da li planirate patrolu do Antalije. Veliki pozdrav
Mladen Alvirović
21.6.2026. 07:21
Pratite HUB i prvi ćete videti gde putujemo. Mada, Antalija ove godine nije u plani. Smatramo da je za automobil sve što je dalje od Bodruma suviše daleko. Kao što nećemo praviti patrolu automobilom do Španije
Zoran Milanovic
21.6.2026. 07:17
Srecan put!
Tibor Sekrenj
21.6.2026. 07:17
sretan put
Toma Ostojic
21.6.2026. 07:17
srecan put
Necseriu/Nekšeriu Eugen/Euđen
21.6.2026. 07:17
Srećan put!
Jovan Golušin
21.6.2026. 07:16
Srećno!
Mile Živadinović
21.6.2026. 07:16
Dobro jutro. Srećan put!
Dragan Toskovic
21.6.2026. 07:14
Srećan put , Hvala na predivnim i poucnim patrolama , Pozdrav
Bojan Marčeta
21.6.2026. 07:14
Dobro jutro. Srećan put
Željko Hudi
21.6.2026. 07:12
Sretno
Dejan Ristić
21.6.2026. 07:12
Dobro jutro, sve najbolje...
dejan naumoski
21.6.2026. 07:11
Dobro jutro 👏👏👏 bravo
Svetozar Krneta
21.6.2026. 07:11
Buljarice?
Djurasin Sasa
21.6.2026. 07:10
dobro jutro